Movies
Ratings
165
The UpsideRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
My First ClientRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0