Movies
Ratings
233
Blindly in LoveRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 1.5
The Mask of ZorroRated ★ 1.5
HindsightRated ★ 0.5
Rent-a-CatRated ★ 0.5
Battle: Los AngelesRated ★ 0.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
SignsRated ★ 1.5
UnbreakableRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
Charlie's AngelsRated ★ 1.0
Big EyesRated ★ 2.0
FluRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.0