Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The ChairRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 0.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Nailed It!Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0