Series
Ratings
52
Game of ThronesRated ★ 3.0- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 4.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
Person of Interest Season 5Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 1.5
SuitsRated ★ 1.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5