Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0