Movies
Ratings
32
Moby DickRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5