Movies
Ratings
45
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0