Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5