Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0