Movies
Ratings
15
King ArthurRated ★ 3.5
Empire of the SunRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0