Titles you rated
ReLIFERated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Lovers of Share HouseRated ★ 3.0- URAKARARated ★ 2.0
- 美咲ナンバーワン‼︎Rated ★ 3.0
Red Thread of FateRated ★ 3.0
Bomb Bee MenRated ★ 3.5- 쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 3.0
- たったひとつの恋Rated ★ 3.0
- 헝그리!Rated ★ 3.5
- Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 3.5
Click Your HeartRated ★ 3.0
MagicRated ★ 3.0- Minami's GirlfriendRated ★ 4.0
- 神の雫Rated ★ 3.5
We Were ThereRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0- 14years old, YeongsimRated ★ 4.0
- MopgirlRated ★ 3.0
- Q10Rated ★ 3.0