Series
Ratings
24
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5