Movies
Ratings
202
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
LoreRated ★ 2.5- 두렁바위Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 1.5
Black BookRated ★ 4.5
The Hummingbird ProjectRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0