Titles you rated
Spider-ManRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Creation of the Gods I: Kingdom of StormsRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
SmileRated ★ 2.0