Titles you rated
HarmonyRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5