Series
Ratings
80- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0