Movies
Ratings
459
Meet Joe BlackRated ★ 1.5
StokerRated ★ 1.5
DangalRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 1.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0