Titles you rated
Hare+GuuRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 2.5
BOYS PLANETRated ★ 1.5
Sixth Sense 3Rated ★ 2.5
Sixth Sense 2Rated ★ 3.0
Sixth SenseRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.5
- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5- Jiseon Cinema MindRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 3.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 2.5
Produce 48Rated ★ 0.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 1.5
Produce 101Rated ★ 3.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 1.0