Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 1.0
HealerRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0