Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.0