Titles you rated
Smile AgainRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0