Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5