Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0