Movies
Ratings
98
The KingRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0