Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5