Titles you rated
Love the Way You AreRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 1.5
National TreasureRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5