Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
Jung_eRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5