Titles you rated
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
TroyRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0