Titles you rated
- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5