Series
Ratings
71
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0