Movies
Ratings
252
Free GuyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Next Door NeighborRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5
IntruderRated ★ 2.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.0
Dark WatersRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5