Movies
Ratings
2051
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.0- 28 Months LaterRated ★ 3.5
Eyes Without a FaceRated ★ 3.5- Hide N SeekRated ★ 3.5
Blinky™Rated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
The CuredRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 3.5
CommissionRated ★ 0.5
BuriedRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0