Movies
Ratings
27
Like CrazyRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Rebel in the RyeRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0- The Starry nightRated ★ 5.0
- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5