Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5