Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0