Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5