Series
Ratings
272
DAN DA DANRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Apple Cider VinegarRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
DororoRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0