Titles you rated
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Off To SchoolRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
A Poem A DayRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0