Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0