Movies
Ratings
124- DunkirkRated ★ 4.5
- JoséeRated ★ 3.0
- People in ElanciaRated ★ 3.5
- HimizuRated ★ 4.0
- City of GodRated ★ 4.5
- Taxi DriverRated ★ 3.5
- Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
- HereditaryRated ★ 4.5
- TenetRated ★ 4.0
- Funny GamesRated ★ 4.5
- Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
- Still LifeRated ★ 4.0
- Billy ElliotRated ★ 4.0
- The IllusionistRated ★ 3.5
- American History XRated ★ 4.0
- BorderRated ★ 4.0
- Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 3.5
- Cinema ParadisoRated ★ 4.0
- PeninsulaRated ★ 2.0
- #AliveRated ★ 1.5