Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.5- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 2.5
Secrets in the LatticeRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Love to Hate YouRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0