Titles you rated
VincentRated ★ 3.5
The AristocatsRated ★ 5.0
Lady and the Tramp II: Scamp's AdventureRated ★ 3.5
BaltoRated ★ 4.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
The Blue UmbrellaRated ★ 4.0
Get a Horse!Rated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 5.0
Beauty and the Beast: The Enchanted ChristmasRated ★ 4.0
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Joseph: King of DreamsRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.0- Timon And PumbaaRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.0
Return to Never LandRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 3.5