Movies
Ratings
56
The King's SpeechRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0