Titles you rated
All About My WifeRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0