Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.5