Titles you rated
LucyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
The UnfairRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0