Series
Ratings
89
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0