Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5