Movies
Ratings
83
HerRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0