Movies
Ratings
57
The HousemaidRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0